fbpx
Mergata News
Lajme

Ràst vd ekje në familjen e Medës, ky është postimi prekés i këngëtarit

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.
Ai vazhdimisht shfaqet edhe aktiv në rrjetet sociale.

Në mungesë të dasmave dhe mbrëmjeve për shkak të koronavir usit, Meda ka vendosur që t’i kushtoj më shumë kohë vetës, përcjell ORAvip.

E sot ai është në zi. Atij i ka vd ékur tezja, vd ékjes e cila e ka pre kur rëndë këngëtarin.

Ai përmes një postimi ka njoftuar për vdekjen e tezës, duke e kujtuar me fjalët më prek èse. /ORAvip/

TË NGJAJSHME

Nga AAK thonë se Prishtina mund ta kërkojë përjashtimin e Lajçakut

mergata.eu

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

mergata.eu

Zvicra vjen me apelin e fortë për të gjithë qytetarët e saj

mergata.eu