Mergata News
Vip/Kultura

Qëndresa me një stil krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamjen e re

qendresa-me-nje-stil-krejt-ndryshe,-nuk-do-ta-njihni-me-pamjen-e-re

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Transformohet Ryva Kajtazi, nuk do ta njihni në foton e fundit

mergata.eu

Nusja e Medës tregon se kush e ‘bindi’ që t’i priste flokët

mergata.eu

Rrëfehet Teuta, flet për dasmën e dytë dhe fëmijën e tretë

mergata.eu