fbpx
Mergata News
Sport

Publikohet formacioni zyrtar i Kosovës ndaj Greqisë

publikohet-formacioni-zyrtar-i-kosoves-ndaj-greqise

Tashmë është publikuar formacioni zyrtar i Kosovës ndaj Greqisë.

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Greqisë, duel ky në kuadër të rundit të katërt të grupit C në Ligën e Kombeve.

Përveç tetë mungesave të mëhershme, Kosova në Greqi ka udhëtuar edhe pa futbollistët, Arbër Zenelin, Avlon Berishën e Edon Zhegrovën.

Sonte Challandes ka zgjedhur 11-shen më të mirë që e ka në dispozicion, më poshtë edhe formacioni zyrtar i Kosovës për ndeshjen e sotme:

Kosova:

TË NGJAJSHME

Juventus – Verona, ndeshja përfundon me rezultat tw papritur!

mergata.eu

Eliminohen Nora Gjakova dhe Flaka Hoxha nga ‘Grand Slami’ të Hungarisë

mergata.eu

Pas suksesit të arritur, Haxhi Krasniqi viziton Prekazin

mergata.eu