Mergata News
Vip/Kultura

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

prej-vitesh-e-fshehur,-me-ne-fund-zbulohet-fytyra-e-gruas-muslimane-te-khabib-nurmagomedov

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit Khabib Nurmagomedov.

Legjenda e UFC-së, Khabib Nurmagomedov është tërhequr nga UFC në stilin e kampionit. Të shtunën ai arriti fitoren e radhës dhe të fundit në karrierë.

Jeta e tij është përfolur shumë, ndërsa ka dhënë vazhdimisht mesazhe në mbështetje të familjes. Khabib është i martuar, por asnjëherë nuk ka treguar në fotografi gruan e tij.

Megjithatë, mediat i kanë nxjerrë në pah një foto të gruas. Një foto e para disa viteve tregon ish-kampionin rus me bashkëshorten e tij. Duke e ditur se Khabib është predikues i fesë islame, edhe gruaja e tij është e mbuluar.

TË NGJAJSHME

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

mergata.eu

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

mergata.eu

Mbi 30 pilotë nga Zvicra, Shqipëria dhe Çekia, në ‘Albanian Coast Trip’

mergata.eu