Mergata News
Kronika

Policia flet për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

policia-flet-per-aksidentin-ne-arllat-ku-humben-jeten-dy-persona

Policia jep detaje për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona.

Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar vozitësi i kamionit i cili ishte i përfshirë në aksidentin e mbrëmshëm në fshatin Arllat, ku humbën jetën dy persona.

Sipas raportimit të policisë, aksidenti kishte ndodhur mes dy kamionëve.

Trupat e pa jetë janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Kurse është arrestuar vozitësi i kamionit mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

TË NGJAJSHME

Lajmi i fundit: Të shtëna me armë në Pejë, dy të plagosur

mergata.eu

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar

mergata.eu

Lajmi i fundit: Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, një grua e lënduar rëndë

mergata.eu