Mergata News
Opinione

Pogba – Real Madrid, këtë nuk e priste askush

pogba-–-real-madrid,-kete-nuk-e-priste-askush

Ka ardhur lajmi i fundit në lidhje me Pogbën dhe skuadrën e Real Madridit.

Real Madrid kanë hedhur poshtë mundësinë për transferimin e Pogba.

Paul Pogba është emër i larguar nga lista e dëshirave të Real Madrid, bën të ditur ‘AS’.

Francezi ka pranuar se ëndërron të luajë me ‘Los Blancos’, por ata nuk kanë dëshirë të paguajnë pagën e tij 15 milionë euro në vit.

Madrilenët do të kthejnë gjithë insistimin e tyre për të transferuar yllin e PSG, Kylian Mbappe.

Kurse, për mesfushën, alternativë do të jetë Eduardo Camavinga i Rennes.

Këto lëvizje, Real Madrid synon t’i finalizojë gjatë verës së ardhshme.

TË NGJAJSHME

COVID-19: Spanja në gjendje të jashtëzakonshme edhe gjashtë muaj

mergata.eu

Për apo kundër gjendjes së jashtëzakonshme?

mergata.eu

Zbulohet marrëveshja e Milanit për Thauvin

mergata.eu