Mergata News
Vip/Kultura

“Për Dashurinë”, baladë nga Sabri Fejzullahu

“per-dashurine”,-balade-nga-sabri-fejzullahu

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.

Këngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore

TË NGJAJSHME

Anita Haradinaj nuk e ka ndërmend të ndalet, bën sërish një ndryshim në pamje

mergata.eu

Kjo është gjendja shëndetësore e Lules sot

mergata.eu

Aida Doçi shfaqet në fustan e frizurë nusesh, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu