Mergata News
Vip/Kultura

Pasi iu arrestua bashkëshorti, vjen reagimi i parë nga Aida Doҫi

pasi-iu-arrestua-bashkeshorti,-vjen-reagimi-i-pare-nga-aida-doҫi

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida ditë më parë u martua me Naser Qelin, i cili pati një përjetim jo fort të këndshëm, duke u arrestuar nga policia.

E për këtë Aida nuk ka reaguar, por sot publikoi një foto me një mikeshë të saj, duke mos komentuar arrestimin e bashkëshortit./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqen mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

mergata.eu

Adelina del në veshje sportive, por provokon rëndë me këtë detaj

mergata.eu

Mbi 30 pilotë nga Zvicra, Shqipëria dhe Çekia, në ‘Albanian Coast Trip’

mergata.eu