fbpx
Mergata News
Opinione

Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

pasi-doli-pozitiv-ne-testin-per-koronavirus,-nainggolan-ben-kete-veprim

Nainggolan ka dalur pozitiv në testin për koronavirus.

Mesfushori i Interit, Radja Nainggolan ka falënderuar tifozët për mesazhet mbështetëse që ka marrë pasi ju konfirmua që është pozitivë me koronavirus

Zikaltërit konfirmuan se belgu u testua pozitivë me COVID-19 dhe ish lojtari i Romës postoi një mesazh në rrjetet sociale dhe falënderoi fansat për mbështetjen e tyre.

“Tung, të gjithëve”, shkroi ai. “Fatkeqësisht, jam pozitiv me Covid. Jam në izolim, kam lexuar shumë mesazhe të juve dhe sinqerisht ju falënderoj për fjalët e mira”.

“Shpresoj të kthehem shpejt”.

Nainggolan dukej se do të kthehej në Cagliari këtë verë, por presidenti i Interit, Steven Zhang, bllokoi kalimin e tij.

TË NGJAJSHME

Kosovë U21 – Austri U21, publikohen formacionet zyrtare

mergata.eu

Në Turqi rëndohet bilanci i vdekjeve të tërmetit, 51 të vdekur dhe 896 të plagosur

mergata.eu

Rritje e frikshme e rasteve të reja me Covid-19 në Itali

mergata.eu