Mergata News
Sport

Pas përfundimit të ndeshjes, flet Aro Muric

pas-perfundimit-te-ndeshjes,-flet-aro-muric

Aro Muric ka folur pas përfundimit të ndeshjes me Greqinë.

Muric, ishte heroi i Kosovës në ndeshjen kundër Greqisë.

Portieri priti penalltinë në pjesën e parë të ndeshjes, por edhe në vazhdimin e saj, bëri disa ndërhyrje të mira.

“Ishte mirë. Nëse është më e mira nuk e di”, tha Muric.

“Ishte shumë e rëndësishme, sidomos edhe për skuadrën, jam shumë i kënaqur”, tha ai.

“Po besoj që në të ardhmën do të qëndrojmë së bashku dhe të jemi më të fortë dhe më të mirë.”, tha Muric.

TË NGJAJSHME

Ndeshja me Interin, Pioli merr një lajm të keq nga ylli i madh

mergata.eu

Befason Pirlo pas humbjes nga Barcelona, kjo gjë nuk do t’u pëlqejë tifozëve të Juventusit

mergata.eu

El Clasico, dy gola brenda tre minutave të shënuar

mergata.eu