Mergata News
Vip/Kultura

Pamje të reja nga martesa e vajzës së Remzie Osmanit

pamje-te-reja-nga-martesa-e-vajzes-se-remzie-osmanit

Vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me të dashurin e saj, Besjan Bytyqi.

Me rastin e kurorëzimit të vajzës, natyrisht që nuk mungoi urimi nga këngëtarja e mirënjohur, e cila publikoi edhe pamje të bukura nga festa e së bijës.

“Dashuri, lumturi, shëndet pa fund për ju”, shkroi këngëtarja krahas njërës fotografi, të cilën e publikoi në instagram.

Pamje nga kjo feste, publikoi edhe vet Riola në Instagram. Kujtojmë që, Remzie Osmani është e martuar me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën.

TË NGJAJSHME

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

mergata.eu

Leonora shfaqet në një emision pas kaq kohësh, pamja e saj mori tërë vëmendjen

mergata.eu

Kaltrina me stil të ri të flokëve, po duket shumë ndryshe

mergata.eu