Mergata News
Lajme

Pamje shqetësuese: Kallen telat e rrymës në Fushë-Kosovë

pamje-shqetesuese:-kallen-telat-e-rrymes-ne-fushe-kosove

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fushë-Kosovës.

Telat e rrymës kanë marrë flakë në rrugën e njohur si Dardania.

Sipas qytetarëve, për më shumë se 20 minuta flakët janë shpërndarë, derisa kanë ardhë edhe zjarrfikësit dhe KEDS për të intervenuar.

TË NGJAJSHME

Deputeti i PDK-së bashkë me gruan dhe vajzën dalin pozitivë me Covid-19

mergata.eu

Ramush Haradinaj tregon se ka filluar takimet me degët e AAK-së në gjithë vendin

mergata.eu

30 mijë punëtorë u larguan nga puna për shkak të pandemisë

mergata.eu