fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Pak para se të bëhen prindër, Sara me Ledrin e bëjnë edhe këtë veprim!

pak-para-se-te-behen-prinder,-sara-me-ledrin-e-bejne-edhe-kete-veprim!

Në vetëm pak javë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me një vajzë.

Pas publikimit të projektit të fundit të reperit, i titulluar ‘Si baba’, Ledri ka ndarë një tjetër moment të vyer me Sarën në llogarinë e tij.

“Zemrat tona në sinkron”, ka shkruar reperi krah fotos bardhezi ku shfaqet në krah të partneres së tij me barkun e rrumbullakosur.

Me siguri Ledri po e pret me padurim momentin kur do të mundet të mbajë në krahë frytin e dashurisë më Sarën. Kujtojmë se në një intervistë për rubrikën ‘Tani mund të këndosh’, Ledri pohoi se pritja e një vajze e ka bërë më të ndjeshëm edhe ndaj Sarës dhe se nuk mund ta mendojë që atë ta lëndojnë kur të rritet.

Reperi ka pohuar se e ka pritur prej kohësh këtë moment pasi të gjithë miqtë e tij më të mirë janë bërë prindër tashmë.

TË NGJAJSHME

Gili i’a huq fort me këtë kombinim, frizura e saj bie në sy

mergata.eu

Egzona me fustan e frizurë nusesh, por për ku është nisur kështu

mergata.eu

Nipat e mbesat të familjes Jashari këndojnë bashkë “Mora fjalë…”

mergata.eu