Mergata News
Vip/Kultura

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

‘pajtesa’-behet-‘miss’,-fotografine-e-ndan-me-ndjekesit-e-saj

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet me një kurorë në kokë. Duket se ‘Pajtesës’ i ka mbetur merak që të marrë pjesë në ndonjë konkurs bukurie.

Ajo po duket si miss në imazhin e fundit. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

mergata.eu

I dashuri turk kështu mburret me sukseset e Gentës

mergata.eu

Në përvjetorin e martesës, Lola me dedikim emocionues për Dautin

mergata.eu