Mergata News
Vip/Kultura

Nusja e Ledrit e veshur me fustanin më të bukur, po duket ‘vezulluese’ në foton e fundit

nusja-e-ledrit-e-veshur-me-fustanin-me-te-bukur,-po-duket-‘vezulluese’-ne-foton-e-fundit

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo si gjithmonë po duket shumë vezulluese./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Fëmijët i bëjnë surprizë Violetës, këngëtarja nuk përmbahet në reagimin

mergata.eu

E pabesueshme, shuma marramendëse që ka paguar Luana vetëm për një xhaketë

mergata.eu

Transformohet Ryva Kajtazi, nuk do ta njihni në foton e fundit

mergata.eu