Mergata News
Vip/Kultura

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

nusja-e-labit-i-ka-fryre-buzet,-fotografia-e-fundit-ia-zbuloi-‘sekretin’

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit buzët e saj duken paksa më të fryra.

Duket se as Qëndresa nuk i ka shpëtuar këtij ‘trendi’./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Nuset e Haradinajve shkëlqyen në festë, secila po duket më bukur se tjetra

mergata.eu

I dashuri turk kështu mburret me sukseset e Gentës

mergata.eu

U përfol se u ndanë, Arbenita ndan pamje duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat

mergata.eu