Mergata News
Vip/Kultura

Nusja e Kemalit vjen me imazhet më të ëmbla me djalin, shikoni sa i ka ngjarë ai

nusja-e-kemalit-vjen-me-imazhet-me-te-embla-me-djalin,-shikoni-sa-i-ka-ngjare-ai

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të nja djali.

Sot, Fahriye ka postuar disa imazhe me djalin, e i cili duket se ka marrë nga tiparet e të dy prindërve./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin: “E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”

mergata.eu

Në moshën 36 vjeçare i vdes motra aktorit të njohur

mergata.eu

Pasi konfirmoi lidhjen e re, Fifi shfaqet më e lumtur se asnjëherë më parë

mergata.eu