Mergata News
Vip/Kultura

Nusja e Goldit ndryshon stilin e flokëve, po duket krejt ndryshe

nusja-e-goldit-ndryshon-stilin-e-flokeve,-po-duket-krejt-ndryshe

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se i ka shkurtuar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Shumë vite më parë, kështu dukej Vjollca Haxhiu

mergata.eu

WAW stimulon dhe ushqen rrjetin mes grave shqiptare

mergata.eu

Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

mergata.eu