Mergata News
Vip/Kultura

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Jonida Vokshi pas lindjes së vajzës

nuk-do-t’ju-besoni-syve,-shikoni-si-po-duket-jonida-vokshi-pas-lindjes-se-vajzes

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Së fundi, çifti janë bërë prindër të një vajze.

E pas lindjes së vajzës duket se Jonida e ka marrë veten pas lindjes dhe në imazhin e fundit ajo shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Neca ka dalur me nënën e saj, po duken si të ishin motra binjake

mergata.eu

Genta e bën këtë gjë për popullin turk

mergata.eu

Gili duket si çik e re, ky detaj merr vëmendjen

mergata.eu