Mergata News
Vip/Kultura

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur gruaja e Bleros

nuk-do-t’iu-besoni-syve,-kaq-shume-eshte-shendoshur-gruaja-e-bleros

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit, duket sikur bashkëshortja e Bleros ka shtuar paksa peshë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

mergata.eu

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

mergata.eu

Edona përgatitet për vjeshtë, kombinimi i jaknës me ngjyrën e flokëve bie në sy

mergata.eu