fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Nuk do ta njihni, kështu duket ‘Xhakarta’ para se të bëhej e famshme

nuk-do-ta-njihni,-keshtu-duket-‘xhakarta’-para-se-te-behej-e-famshme

Ajo u bë e njohur me rolin e saj si ‘Xhakarta’, në një nga serialet vendore.

Arta Elezaj nuk ka shumë vite që është pjesë e ekranit mirëpo paraqitja e saj gjithmonë ka bërë që të jetë lajme në mediat rozë.

Ajo njihet si aktore dhe si modele, gjithashtu njihet për linjat seksi trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në mediat rozë, e për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë për të.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shihni si dukej Arta Elezaj më parë.

TË NGJAJSHME

Më në fund Fifi në lidhje me personazhin e shumëpërfolur, e konfirmon vet këngëtarja

mergata.eu

Shkurte Gashi me urimin më të veçantë për ditelindjen e Anita Muçajt

mergata.eu

Afrona ka dalë sonte, i menjëhershëm reagimi i Bleros

mergata.eu