fbpx
Mergata News
Lajme

Nuk besoj qe e keni ditur, Kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut (FOTO)

Sabri Fejzullahu është ndër këngëtaret me të njohur në trojet shqiptare. Gruaja e dytë e Sabriut, Nera, është zonjë e nderuar dhe gjithashtu e njohur për publikun, ndërkohë që pak kush di diçka rreth gruas së parë. Kush ishte, si dukej…? mé póshté mund ta shíhní fótón nga gruaja e tij.

RTK” në një emision nga arkivi, ka shfaqur disa xhirime të vjetra ku Fejzullahu shihet teksa i këndon një femre, e cila, sipas Kosovares, ishte gruaja e tij e parë.

TË NGJAJSHME

Enver Hoxhaj nuk e mohon hyrjen në Qeveri: I kemi 24 deputetë, oferta për 2 ministri dhe presidentin është joserioze

mergata.eu

Agim Veliu bisedon në telefon me homologun turk, flasin edhe për migrantët që po vijnë nga Turqia në Kosovë

mergata.eu

Dorëzohet Agim Veliu: Ne i kemi humbur zgjedhjet në Podujevë

mergata.eu