Mergata News
Vip/Kultura

Norës si duket nuk i ka mbetur hatri në Robertin, këtë gjë e bën për të

nores-si-duket-nuk-i-ka-mbetur-hatri-ne-robertin,-kete-gje-e-ben-per-te

Edhe pse të ndarë, Nora e bën këtë gjë për Robertin.

Nora vazhdon ta mbështes Robertin edhe pas ndarjes.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka kohë që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare, shkruan lajmi net.

Por, edhe pas ndarjes, çifti kanë vazhduar t’i ruajnë raportet e mira me njëri-tjetrin dhe këtë gjë e tregojnë publikisht.

Roberti është në përgatitje të një projekti të ri televiziv, andaj për këtë e mori edhe përkrahjen publike të Norës.

Përmes një postimi në Instagram, Nora publikoi fotografinë me të cilën paralajmëron emisionin e ri të Robertit.

Ndryshe, dyshja janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Renee.

Projekti i fundit muzikor nga Nora Istrefi është “Dy zemra” në duet me Butrint Imerin, kurse përmes disa fotosesioneve artistja ka paralajmëruar diçka të re.

TË NGJAJSHME

Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë

mergata.eu

Pasi iu arrestua bashkëshorti, vjen reagimi i parë nga Aida Doҫi

mergata.eu

Vazhdon përplasja mes Adelinës e Arif Vladit, përmenden edhe shumat e parave

mergata.eu