Mergata News
Vip/Kultura

Norën e kapin kamerat duke ecur, ky detaj mori vëmendjen tek pamja e saj

noren-e-kapin-kamerat-duke-ecur,-ky-detaj-mori-vemendjen-tek-pamja-e-saj

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të përfolura në vendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në videon e fundit ajo shihet duke ecur dhe janë flokët që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mozzik e Loredana e mbajtën të fshehtë që janë bashkuar, por Getinjo ua zbulon sekretin

mergata.eu

E mbuluar dhe tërheqëse, kjo ishte gruaja e Naser Qelit

mergata.eu

Më në fund Fifi në lidhje me personazhin e shumëpërfolur, e konfirmon vet këngëtarja

mergata.eu