Mergata News
Vip/Kultura

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

nora-‘trondit’-rrjetin,-na-zbulon-mashkullin-e-zemres

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar Valdrin Sahitin për ditëlindje.

Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shok shumë të ngushtë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Agnesa me stilin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, por vëmendjen merr diçka tjetër

mergata.eu

Elita shkëlqen në fustan të kaltër, por shikoni sa ka kushtuar ai

mergata.eu

Me një stil krejt ndryshe, Xhensilën nuk do ta njihni në foton e fundit

mergata.eu