fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Nora shkon në palestër, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen

nora-shkon-ne-palester,-me-kete-veshje-provokuese-merr-gjithe-vemendjen

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video në instastory ku shfaqet nga palestra.

E veshur goxha ngushtë, ekspozimi i gjoksit merr gjithë vëmendjen.

Kaq provokuese po duket ajo. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Adriana Matoshi reagon ndaj komenteve që mori pasi konfirmoi lidhjen me 21 vjeçarin

mergata.eu

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

mergata.eu

Ketë emër interesant ka vendosur t’ia vë vajzës ‘Mehmet Kosova’

mergata.eu