fbpx
Mergata News
Sport

Nora ekspozon trupin në këtë veshje të ngushtë, Roberti do të bëhet pishman

nora-ekspozon-trupin-ne-kete-veshje-te-ngushte,-roberti-do-te-behet-pishman

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur në veshje të ngushtë.

E me këtë pamje, Nora po duket më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Beteja interesante e Milanit kundër Interit përmban dy largime të Real Madridit

mergata.eu

Pas përfundimit të ndeshjes, flet Aro Muric

mergata.eu

Vedat Muriqi debuton me fitore në Ligën e Kampionëve

mergata.eu