fbpx
Mergata News
Lajme

Nora bën postimin e papritur, Roberti do të bëhet pishman për ndarjen nga ajo!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Në foton e fundit ajo shihet nga palestra dhe for mat e saj tru pore morën tërë vëm endje./ORAinfo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TË NGJAJSHME

Fillon nga Kosova zbatimi i marrëveshjes së Washingtonit për rrjetin 5G

mergata.eu

Rritja e rasteve me koronavirus, Infektiva mbushet me pacientë

mergata.eu

Zemaj kundër lejimit të dasmave, thotë se mund të bëhen burime të infeksioneve

mergata.eu