fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Njomza e rregullon vajzën e vet e bën si ‘kukull’

njomza-e-rregullon-vajzen-e-vet-e-ben-si-‘kukull’

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit shihet se nëna e ka rregulluar atë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ish-reja e Danit lajmërohet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

mergata.eu

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

mergata.eu

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

mergata.eu