Mergata News
Vip/Kultura

Njihuni me prindërit e Melekut të vogël, ja cilit i ngjanë më shumë

njihuni-me-prinderit-e-melekut-te-vogel,-ja-cilit-i-ngjane-me-shume

Këta janë prindërit e Melekut të vogël që fiksoi shqiptarët para televizorit.

Aktorja e njohur turke Beren Gökyıldız ka rrë mbyer një pëlqyeshmeri të madhe me rolin që ka në serialin turk ‘Anne’.

Një zonjushë e vërtetë: Shihni sa është rritur Melek e serialit “Nënë”

E njohur përbrenda kësaj telenovele si ‘Melek’ ani pse fëmijë ka bërë për vete shumë fansa me interegjencën dhe talentin që ka.

Në serial ajo ka dy nëna, atë biologjike dhe atë që i është gjendur në situatat më të vështira, e nënën e saj simpatike të cilën e ka në realitet jeni njohur më parë.

Tani ju sjellim disa imazhe të tyre familjare ku mund ta shihni edhe babain e saj biologjik.

TË NGJAJSHME

Zbulohet pas kaq vitesh, kjo ishte bashkëshortja e parë e Sabri Fejzullahut

mergata.eu

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

mergata.eu

Zeshkanet apo biondet, Behgjet Pacolli tregon se cilat i pëlqejnë më shumë

mergata.eu