fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Njihuni me ‘motrën’ e Miriam Canit, shikoni sa shumë ngjajnë

njihuni-me-‘motren’-e-miriam-canit,-shikoni-sa-shume-ngjajne

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Miriamin e gjejë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë këngëtares së njohur Arilena Arës.

E këngëtaret po ngjajnë si të ishin motra./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kunata e tyre feston ditëlindjen, kështu e uruan Motrat Mustafa

mergata.eu

Gjira organizon festë para lindjes, tregon gjininë e fëmijës

mergata.eu

Njihuni me nënën e Adrola Dushit, ajo është një zonjë e vërtetë

mergata.eu