Mergata News
Sport

Një zonjë e rëndë, kjo është nëna e Diellza Kolgecit

nje-zonje-e-rende,-kjo-eshte-nena-e-diellza-kolgecit

Diellza Kolgeci është një prej modeleve më të përfolura shqiptare.

Bukuria e saj e veçantë e bëri shumë shpejt të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me basketbollistin e mirënjohur, Fisnik Rugovën dhe bashkë kanë një vajzë.

Diellza është aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka dalë me nënën për kafe.

E sigurisht që nëna e saj mori gjithë vëmendjen me pamjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Barcelona me dështimin e radhës, barazon kundër Alaves

mergata.eu

Fifi ia pa hajrin dobësimit, lë ‘gojëhapur’ në imazhin e fundit

mergata.eu

Talenti i madh i gatshëm të përfaqësojë Kosovën

mergata.eu