Mergata News
Lajme

Një veturë rrotullohet në Prishtinë, ka të lënduar

nje-veture-rrotullohet-ne-prishtine,-ka-te-lenduar

Vetaksident në kryeqytet, bëhet llom vetura.

Një vetaksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën “Asllan Pirerva në kryeqytet. Nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Në ora 13:31, në rrugën “Asllan Pireva”, ka ndodhur një aksident trafiku, e përfshirë ka qenë vetëm një veturë (vet-aksident), një person është lënduar dhe është dërguar për trajtim mjekësor. Njësia policore po merret me aksidentin”, ka thënë Krasniqi.

TË NGJAJSHME

Tadiq thotë se Vuciq do që ta zgjasë përjetësisht dialogun me Kosovën

mergata.eu

188 raste vetëm në Prishtinë, nga këto komuna vijnë rastet e fundit me koronavirus

mergata.eu

Alarmon mikrobiologu Raka: Koronavirusi ka shumë pak gjasa të zhduket!

mergata.eu