Mergata News
Vip/Kultura

Nga kishte humbur Dhurata Ahmetaj, pas kaq kohësh shfaqet në këtë gjendje

nga-kishte-humbur-dhurata-ahmetaj,-pas-kaq-kohesh-shfaqet-ne-kete-gjendje

Dhurata Ahmetaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka një kohë që nuk është aktive me projekte muzikore, shkruan ORAinfo.

Dhurata vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

mergata.eu

Elita në pritje të fëmijës së dytë, del e veshur me shumë stil, ka zbuluar këtë pjesë të trupit

mergata.eu

Igli Mezini, artisti i suksesshëm shqiptar në Zvicër

mergata.eu