fbpx
Mergata News
Lajme

Nëse është nevoja e kapi “Kallashin” bashk me Ramushin e Mitrovicën nuk e fali

Dauti nje një intervis ka deklaruar per shum qeshtje te ndryshme te vendit per problemet e per gjerat e ndryshme te cilat e brengosin vendin ton.

Në kete intervis Dauti ka deklaruar se nuk pranojn ndarjen e vendit ne kete rast nuk pranon kurfar korigjimi te kufive siq esht biseduar disa her dhe kete nuk do ta tolerojm ne asnje menyr, kemi mbrojtur trojet e vendit ton e do vazhdojm ti mbrojm gjithmon e ne gjdo kohe. / Ju ftojmë të hapni marken tingu për pak sekonda dhe shfaqen pamjet eksklu zive.0

TË NGJAJSHME

Rritja e rasteve me koronavirus në Prishtinë, Shpend Ahmeti merr këtë vendim

mergata.eu

Këto janë komunat dhe vendbanimet e rasteve të reja me koronavirus

mergata.eu

Në Prishtinë rikthehet ajri i ndotur, kjo është cilësia e ajrit sonte

mergata.eu