Mergata News
Lajme

Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë policinë

nese-e-shihni-kete-person,-lajmeroni-menjehere-policine

Kushdo që e sheh këtë person, lajmëroni menjëherë policinë.

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen e një personi të dyshuar.

Personi i kërkuar sipas njoftimit të policisë është Senis Rugova, i lindur në vitin 1981 në Rozhajë të Malit të Zi.

I denuari është i kërkuar për veprёn penale. “Blerje,Posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e Nar’kotikëve”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

TË NGJAJSHME

Flasin familjarët 26 vjeҫes që u zhduk, thonë se është e pushtuar nga djalli

mergata.eu

Lajm Fantastik nga Zvicra, Ja çfarë raportohet sot

mergata.eu

Haxhiu: Thaçi për me shpëtu vetën, ka dashtë me i dërgu të tjerët në Hagë

admin