fbpx
Mergata News
Lajme

Nëse do ishin në garë Albin Kurti dhe Thaqi për Kryeministër kon do ta votonit?

Tregoni ketu se a do ta votonit Albin Kurtin per Kryeminister? Nese do ta votonit atehere tregoni! A e meriton ai te jete Kryeminister?

Ai eshte gati qe te behet kryeminister nese ju do e votonit! Tregoni ketu se a do ta votonit Albin Kurtin per Kryeminister? Nese do ta votonit atehere tregoni!

A e meriton ai te jete Kryeminister? Tregoni ketu se a do ta votonit Thaqin per Kryeminister? Nese do ta votonit atehere tregoni!

A e meriton ai te jete Kryeminister? Ai eshte gati qe te behet kryeminister nese ju do e votonit! Tregoni ketu se a do ta votonit Albin Kurtin per Kryeminister?Nese do ta votonit atehere tregoni! A e meriton ai te jete Kryeminister?

TË NGJAJSHME

Gashi i LDK-së: Vetëvendosje na izoloi plotësisht, ne duam hapje, zhvillim e siguri

mergata.eu

Ministri Zemaj kërkon vlerësim të situatës në kufi, pas rritjes së rasteve me koronavirus

mergata.eu

Komuna e Prishtinës vjen me njoftim të rëndësishëm për qytetarët

mergata.eu