Mergata News
Vip/Kultura

Në këtë gjendje ka përfunduar Vesa Luma

ne-kete-gjendje-ka-perfunduar-vesa-luma

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, Vesa Luma po duket paksa e ҫ’rregullt./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

E bukur dhe me shumë stil, Marina ‘mahniti’ të gjithë me paraqitjen e fundit

mergata.eu

Dalin pamjet, nuk do ta besoni se ku punonte Elita Rudi para se të bëhej e famshme

mergata.eu

Nora shkon në palestër, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen

mergata.eu