Mergata News
Vip/Kultura

Në ditët e fundit të shtatzanisë, Elita shfaqet e veshur më me stil se asnjëherë më parë

ne-ditet-e-fundit-te-shtatzanise,-elita-shfaqet-e-veshur-me-me-stil-se-asnjehere-me-pare

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur më me stil se asnjëherë më parë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

mergata.eu

E mbuluar dhe tërheqëse, kjo ishte gruaja e Naser Qelit

mergata.eu

Ishte në gjendje të rëndë, mësohet se si është tani gjendja shëndetësore e Lules

mergata.eu