Mergata News
Vip/Kultura

Në 25-vjetorin e martesës, Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e dasmës

ne-25-vjetorin-e-marteses,-lutfi-haziri-publikon-nje-fotografi-nga-dita-e-dasmes

Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e dasmës.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka njoftuar se sot janë bërë 25 vite që nga dita kur është kurorëzuar me gruan e tij, Mirvete Bajramin.

Haziri përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka publikuar edhe një fotografi nga dita e martesës.

“#25vite dashni e jete!Kenga,Lotina,Mimasi dhe Lumi jan kurora e dashnise ton!”, ka qenë mbishkrimi i kësaj fotografie.

TË NGJAJSHME

Leonora sjell imazhet më të bukura nga klasa e parë

mergata.eu

Do të befasoheni, kështu dukej Arta Nitaj dikur

mergata.eu

Gjiko e thotë publikisht: Milaim Zekën nuk e dua afër gruas time

mergata.eu