Mergata News
Sport

Ndeshja Rapid Vienna – Arsenal, këto janë formacionet zyrtare

ndeshja-rapid-vienna-–-arsenal,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja Rapid Vienna – Arsenal.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Rapid Vienna – Arsenal, e vlefshme për xhiron e parë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

Topçinjtë në krye me Mikel Arteta së paku në letër, pritet të kenë një kundërshtar të lehtë.

Megjithatë, tekniku spanjoll duket se nuk i ka në qef nënvlerësimet e kundërshtarëve dhe ka vendosur në fushë pothuajse lojtarët më të mirë.

Ndeshja starton në orën 18:55.

TË NGJAJSHME

Bartomeu sot (e hënën) mund të japë dorëheqje

mergata.eu

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

mergata.eu

Polemika rreth kthimit në Itali të Cristiano Ronaldos, reagon ministri i sportit

mergata.eu