Mergata News
Sport

Ndeshja PSG – Man Utd, publikohen formacionet zyrtare

ndeshja-psg-–-man-utd,-publikohen-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes PSG-së dhe Man Utd.

Paris Saint Germain – Manchester United është kryendeshja e natës së sotme në Ligën e Kampionëve.

Ky derbi i xhiros së parë të fazës së grupeve fillon nga ora 21:00.

Manchester United rikthehet në ‘Parkun e Princave’, ku dy sezone më parë shkakoi një befasi, duke përmbysur rezultatin skuadrës së PSG-së.

Formacionet zyrtare: PSG – Man Utd

TË NGJAJSHME

Mirsa duket si ‘kukull’ me këtë grim

mergata.eu

Jep dorëheqje trajneri i Drenicës

mergata.eu

Barcelona godet në cak, po e transferon Kylian Mbappen

mergata.eu