Mergata News
Sport

Ndeshja Itali – Holandë, publikohen formacionet zyrtare

ndeshja-itali-–-holande,-publikohen-formacionet-zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Itali – Holandë.

Italia dhe Holanda takohen në Bergamo, në kuadër të grupit 1, në Ligën A, në Ligën e Kombeve.

Të dy këto kombëtare janë duke kërkuar vendin e parë në grup, pas tri ndeshjeve të zhvilluara.

Ndeshja mes Italisë dhe Holandës fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare: Itali – Holandë

TË NGJAJSHME

Sot nis Liga e Kampionëve, na presin këto super përballje!

mergata.eu

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

mergata.eu

Juventus – Verona, këto janë formacionet zyrtare

mergata.eu