fbpx
Mergata News
Sport

Ndeshja Gjermani – Zvicër, publikohen formacionet zyrtare

ndeshja-gjermani-–-zvicer,-publikohen-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Gjermanisë dhe Zvicrës.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Gjermani – Zvicër.

Në kuadër të xhiros së katërt të grupit të katërt në Ligën e A, në Ligën e Kombeve, Gjermania pret Zvicrën në shtëpi.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Zvicrës fillon nga ora 20:45.

Për Zvicrën startojnë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Formacionet zyrtare:

TË NGJAJSHME

Solskjaer tregonse a do ta realizojë Pogba ëndrrën e tij duke u transferuar te Real Madridi

mergata.eu

Pas humbjes befasuese të Real Madridit, deklarohet Zinedine Zidane

mergata.eu

Ronaldo del 18 herë pozitiv në koronavirus

mergata.eu