Mergata News
Vip/Kultura

Mozziku e Loredana e veshin vajzën me veshje kombëtare, kaq e ëmbël po duket ajo

mozziku-e-loredana-e-veshin-vajzen-me-veshje-kombetare,-kaq-e-embel-po-duket-ajo

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit, ajo ka treguar se e kanë veshur vajzën me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

‘Sasa’ lë pa fjalë të gjithë, shkëlqen me pamjen e fundit

mergata.eu

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Jonida Vokshi pas lindjes së vajzës

mergata.eu

Genta e bën këtë gjë për popullin turk

mergata.eu