fbpx
Mergata News
Kronika

Motoçiklisti përplaset nga një veturë në qendër të Pejës

motociklisti-perplaset-nga-nje-veture-ne-qender-te-pejes

Vetura përplas motoçiklistin në qendër të Pejës.

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë. Vetura ka përplasur motoçiklistin në qendër të qytetit.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Nuk dihet ende se më çfarë pasojash ka përfunduar ky aksident.

TË NGJAJSHME

Aksident me fatalitet në Viti, vdesin dy persona

mergata.eu

Policia flet për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

mergata.eu

20 vjeçari vdes si pasojë e një aksidenti në Mitrovicë

mergata.eu