Mergata News
Lajme

Moti për ditën e nesërme, iu presin këto temperatura

moti-per-diten-e-neserme,-iu-presin-keto-temperatura

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë ditën e nesërme.

Fushat anticiklonike që kanë depërtuar mbi rajonin tonë vazhdojnë të kushtëzojnë mot stabil dhe me diell edhe në ditët në vijim.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë në mëngjes do të jetë ftohtë, në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë dhe ngrica të lehta.
Ditën kthjellët dhe me diell.

Temperaturat në vise të ulëta 0C deri 16C, e në vise malore 0C deri 10C.

Era do të fryj e lehtë nga krahu verior 1-4m/s. Indeksi UV: 3.

TË NGJAJSHME

U bënë 8 ditë, akoma nuk është gjetur vajza nga Skënderaj që u “pushtua nga djalli”

mergata.eu

Djali i bën për spital dy prindërit e tij!

mergata.eu

Grante për 167 të rinj ndan MKRS-ja

mergata.eu