fbpx
Mergata News
Lajme

Molliqaj: Ardhja e Albin Kurti në pushtet përsëri do jetë rre zik dhe dëm për Kosovën

I ftuar “N’Konak” me Kosovë Gjocin, kryetari Partisë Socialdemokrate është pyetur se çfarë mendon për Albin Kurtin.

Sipas Dardan Molliqaj nëse Albin Kurti do tëkthehet në pushtet do të jetë personi më i dëmshëm dhe më i rrezikshem që ka pasur ndonjëherë Kosova, shkruan Gazeta Infokus. Molliqaj tha se Kurti është njëperson i cili ka tendencë autoritare, e që sipas Molliqaj, do të ishte e dëmshme për Kosovën.

TË NGJAJSHME

Gold AG e ZBULON emrin e djalit, ka befasuar të gjithë me përzgjedhjen që ka bërë

mergata.eu

Zbulohet se çfarë kishte në arkën e vjedhur të AUV-it

mergata.eu

Ja ku renditet Kosova për numër të azilkërkuesve

mergata.eu