fbpx
Mergata News
Sport

Mirsa duket si ‘kukull’ me këtë grim

mirsa-duket-si-‘kukull’-me-kete-grim

Sa bukur duket me këtë grim Mirsa.

Mirsa Kerqeli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm, duke tërhequr gjithmonë vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Me një grim të bukur dhe të thjeshtë, këngëtarja shfaqet mahnitëse në imazhin që ka publikuar së fundmi.

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vijim.

TË NGJAJSHME

Ministrja Dumoshi ngushëllon familjen e ish-kryetarit të FFK-së që ndërroi jetë

mergata.eu

“Për kokë të nënës ai po luan kundër nesh”, Benzema i kërkoi falje Viniciusit

mergata.eu

Ronaldo vjen me reagim pas rikthimit në fushë

mergata.eu