Mergata News
Vip/Kultura

Mirhije Braha tregon sa ka ndryshuar për tri vite, rezultatet do t’ju befasojnë

mirhije-braha-tregon-sa-ka-ndryshuar-per-tri-vite,-rezultatet-do-t’ju-befasojne

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Anita sot e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

mergata.eu

Pas përplasjeve me Taynën, kështu hakmerret Dafina!

mergata.eu

Mëngjesi i ëmbël i Remzie Osmanit

mergata.eu